نمایندگی کشتیرانی

شرکت خدمات دریایی و کشتیرانی فیدار گستر رسام طیف گسترده ای از خدمات نمایندگی کشتیرانی را با بالاترین استانداردهای حال حاضر و با رعایت کامل بهترین شیوه های صنعتی را تضمین می کند.

این شرکت متعهد به رعایت الزامات صاحبان کشتی، اجاره کننده، اپراتورها و مدیران بوده و از مهارت ها، منابع و زیرساخت ها برای ارائه کمک و خدمات درسطح بالایی برای انواع متنوعی از کشتی ها از جمله تانکر، فله بر، کانتینر بر، رو رو، باربری عمومی و کشتی حمل بار سنگین، کروز، تفریحی و کشتی های نظامی برخوردار است. همچنین اماده ارائه کلیه خدمات بندری از جمله حمل بار و مسافر، عملیات حمل و نقل از کشتی به کشتی میباشد.

شرکت خدمات دریایی و کشتیرانی فیدار گستر رسام در پاسخ به نیاز بازار علاوه بر عملیات بندری اماده ارائه خدمات عمومی از جمله تعمیرات و عملیات حوضچه خشک ، هماهنگی معاملات خرید و فروش کشتی، خدمات بازرسی کشتی و پشتیبانی فنی، مطالبه حقوق مشتری خود، میباشد. علاوه بر آن هماهنگی جهت تغییرات خدمه ، ارسال لوازم و تحویل آن به کشتی نیز انجام میپذیرد.

فعالیت های کلی شرکت خدمات دریایی و کشتیرانی فیدار گستر رسام در بخش نمایندگی کشتیرانی را می توان به موارد زیر بخش بندی کرد:

     ۱- راهبری
     ۲- تامین نیرو
     ۳- خدمات کشتی
     ۴- ورود و خروج کشتی
     ۵- تخلیه و بارگیری

پیمایش به بالا